Taşkıran Grup

Hakkımızda

2

Vizyon

Akaryakıt, inşaat ve yapı malzemesi alanında sektöre yön veren, modern, tercih edilen ve örnek gösterilen aynı zamanda son teknoloji ürünlerini bünyesinde kullanarak yenilikten vazgeçmeyen bölgesel bir şirket olmak.

Misyon

Yüksek büyüme potansiyeli taşıyan yapımızla, çağın gerekliliklerine uygun stratejiler belirleyerek müşterilerimizde en üst derecede memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.

3

En Markalarla Çalışıyoruz!

'bp' petrolünün ilk olarak 1920'lerde İngiltere'de satışa sunulduğundan bu yana gitgide büyüyerek dünya çapında tanınır hale gelmiştir. Bugün bp güven, saygı, mükemmellik, cesaret ve tek vücut olma değerlerine büyük önem vermektedir. Yaptığımız her şey bu değerlere uymak zorundadır.

İhtiyaçlarınızı Anlıyoruz.

Wild Bean Cafe, İngiltere ile Avrupa, Avustralya, Güney Afrika, Çin ve Rusya'daki sürücülere güvenilir yiyecek ve kaliteli kahve sunmaktadır. Wild Bean Cafe, birçoğu bp Connect akaryakıt istasyonlarıyla bağlantılı olarak, yeni şubeleri sürekli olarak açılmaya devam eden seyyar bir markadır. Markanın sundukları da değişmektedir - şimdilerde taze/yeni pişmiş ürünler ve baristalarca (kahve ustalarınca) hazırlanan hazır kahveler sunulmaktadır.

İnce Ayrıntılara Dikkat Ediyoruz!

Tüm tecrübemiz ve kalitemiz ile sizler için yaşam alanları inşa ediyoruz.

Piyasadaki En Güçlü Hizmeti Veriyoruz.

Tüm sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi içeren tuşa basabilirsiniz.